» » Екзорцист 1 сезон
Екзорцист 1 сезон
1 сезон 10 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Нанкін, Руперт Ваятт
В ролях:
Френсіс Гуїнан, Джина Девіс, Bryce Gangel, Камілла Гуаті, Ральф Аббас, Курт Егіаван, Адам Біттерман, Бен Деніелс, Бріанна Хоуі, Альфонсо Еррера

Екзорцист 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Екзорцист 1 сезон українською мовою

Часом Господь дає нам завдання і тоді ми зобов'язані все кинути і просто зробити крок "в містичному серіалі-трилері онлайн "Екзорцист 1 сезон 2016 року" дивитися безкоштовно. По всій видимості, режисерам недостатньо було кількох годин, щоб інтерпретувати історію в новому світлі, тому вирішено було створити серіал, який зацікавить всіх любителів екзорцизму. Крім свого гостросюжетного початку, серіал онлайн ще несе в собі і психологічну складову сюжету упереміш з трилером, що ще більше робить серіал темним і таємничим, в будь-який момент демон може виявитися в кожному з героїв і тільки двом під силу повстати проти справжнього зла. Батько Томас Ортега живе в передмісті Чикаго істинний служитель Господа, його дуже люблять прихожани, він двадцять чотири години готовий вислуховувати покаяння і давати мудрі поради, засновані на біблійних заповідях, його церква невелика, але дуже міцна, люди довіряють йому свої таємниці настільки, що коли трапляється незрозуміле горе в сім'ї вони не йдуть до психолога, а прямо направляються до Томасу.

Той, що виганяє диявола онлайн - хіт 2016 року. Тому не дивно було, коли одна парафіянка, царствена і горда жінка, звернулася до батька Томаса в надії, що той знайде пояснення того, що відбувається в її будинку. Одна з її дочок, дуже змінилася з деяких пір, а сама мати часто чує голоси в стінах і бачить нічні демонічні кошмари. Коли ситуація дійсно підтверджується, то Томасу нічого іншого не залишається, як звернутися до відомого, але відкинутого церквою воїну Господа, здатному допомогти так, як він звик це робити, батько Маркус ексцентричний і жорсткий, проте тільки йому під силу впоратися з вселився диявол. Виявилося, просто читати Біблію і діяти за заповідями мало, жертвою диявола може стати будь-хто, зло вибирає, а нам залишається тільки боротися і тільки "Той, що виганяє диявола 1 сезон 2016 року" онлайн, здатний на жорстоку сутичку з одержимістю.

Дивитися онлайн серіал Екзорцист 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*