Хороше місце 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:23
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дрю Годдард, Морган Секетт
В ролях:
Бамбаджан Бамба, Руман Казі, Сет Морріс, Меріл Хетеуей, Крістен Белл, Джаміла Джамі, Емілі Ерлук, Ку Сіркар, Зік Ніколсон, Емі Окуда
Формат:
mp4, 3gp

Хороше місце 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Хороше місце 1 сезон українською мовою

За сюжетом серіалу "Хороше місце" Елеонор Шеллстроп жила в Нью-Джерсі і особливо благочестивий поведінкою не відрізнялася. Жінка вона в принципі була непогана, але дуже безглузда і примхлива. Стався нещасний випадок, Елеонор безглуздо потрапила під колеса вантажівки, який перевозив велику кількість віагри. Далі клінічна смерть, після чого жінка прокинулася в іншій світі.

Але виявляється в небесній канцелярії трапляються всілякі бюрократичні помилки. Елеонор там приймають за дуже хорошу людину. По котрі вступили записів вона допомагала людям, які були засуджені до смертної кари через усіляких помилок судової системи. Внаслідок цього жінці було відведено місце в раю. Кожен, хто туди потрапляє, отримує на перших порах наставника-ментора, який пояснює існуючі правила. Елеонор почав опікуватися дуже спокійний і врівноважений чоловік на ім'я Майкл. Жінці складно поміняти свій характер і часом вона робить щось безглузде. Майкл відноситься до всього дуже терпляче, а Елеонор під впливом багатьох чинників починає змінюватися.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Хороше місце 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*