» » Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон
Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон
1 сезон
Рік:
Час:
46 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс Стронг, Ерос Лін, Майк Баркер
В ролях:
Керолін Піклз, Джонатан Бейлі, Джоді Уіттакер, Адам Вілсон, Олівія Колман, Ендрю Бакан, Девід Теннант, Меттью Гравель, Джо Сімс, Артур Дервіл

Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон українською мовою

У спокійному містечку Бродчерч в один з жарких липневих днів несподівано зникає одинадцятирічний хлопчина Денні Латімер, після чого невтішна мати хлопчика повністю присвячує себе пошукам сина і звертається за допомогою до своєї доброї подруги Еллі Міллер, яка працює в поліції. Ось тільки Еллі зараз знаходиться не в найкращому настрої: повернувшись з відпустки, наша героїня виявляє, що на посаду, про яку вона так мріяла, призначений абсолютний невдаха і профан Алек Харді. Довгий час, не в змозі викинути настирливі думки з голови, досвідчена поліцейська терзала себе питаннями: чому він заслужив такий подарунок долі, і чому на його місці не виявилося вона? Але після пропажі малюка, це образливе призначення перестає бути першочерговою проблемою.

Через деякий час біля скель виявляють мертве тіло дитини, після чого наші герої починають ретельне розслідування. Алек і Еллі намагаються відкрити жахливу таємницю насильницької смерті одинадцятирічного хлопчика, при цьому кожен з них використовує свої методи, абсолютно відрізняються один від одного. Все пояснюється тим, що наші герої є повна протилежність, адже дівчина дуже сентиментальна і щиро співчуває подрузі, в той час як Харді залишається абсолютно неупередженим. А після того, як звістка про злочин стрімким чином поширюється за межі провінційного містечка, за подіями, що відбуваються в Бродчерче, починає пильно спостерігати вся країна ..

Дивитися онлайн серіал Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон
Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон
Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон
Вбивство на пляжі / Бродчорч 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*