Сліпа пляма 2 сезон
2 сезон 22 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Маркос Сіга, Марк Пеллінгтон, Роб Шейден Гланц
В ролях:
Майкл Гестон, Джеймі Александер, Одрі Еспарза, Маріанн Жан-Батист, Франсуа Арно, Аквелі Роач, Ешлі Джонсон, Роб Браун, Сиджу Парсон, Салліван Степлтон
Формат:
mp4, 3gp

Сліпа пляма 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Сліпа пляма 2 сезон українською мовою

Серіал починається з незвичайного моменту: в центральній частині Нью-Йорка знаходять величезну брезентову сумку. Перехожі викликають саперів, підозрюючи недобре. Але в сумці виявляється дівчина. Вона нічого не може пояснити з приводу свого потрапляння в таку безглузду ситуацію. Судячи з усього у неї амнезія. Хоча втрата пам'яті у неї незвичайна, невідома науці. Вона знає кілька мов, і як потім виявляється, добре володіє прийомами різних єдиноборств. А ще на її тілі є безліч татуювань.

Спочатку вони здаються абсолютно незв'язними і не привертають уваги. Але на одній з них є ім'я людини. І це ім'я особливого агента ФБР Курта Веллера. Саме він і береться за розслідування цієї дивної справи. При більш детальному вивченні малюнків на спині головної героїні, стає зрозуміло, що вони мають якийсь сенс і нагадують собою карту. Ця карта служить підказкою в розслідуванні низки злочинів. Курт і його колеги хапаються за цю ниточку в розслідуванні і намагаються у всьому розібратися. Тільки зовсім незрозуміло хто і навіщо робить все це, навіщо стільки загадок? Дівчина хоче це з'ясувати і підключається до розслідування ФБР. Зрештою вона єдина підказка в рішенні цього досить незвичайної справи.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Сліпа пляма 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Сліпа пляма 2 сезон
Сліпа пляма 2 сезон
Сліпа пляма 2 сезон
Сліпа пляма 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*