Шлях 2 сезон
2 сезон 10 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл Уівер, Роксану Доусон, Майк Кехілл
В ролях:
Кайл Аллен, Х'ю Денсі, Рокмонд Данбар, Сара Джонс, Емі Форсайт, Пітер Фрідман, Мішель Монахен, Аарон Пол, Емма Грінвелл, Джасмін Уолкер

Шлях 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Шлях 2 сезон українською мовою

Нещастя і катастрофи, постійно відбуваються в світі, і роз'єднаність людей дають благодатні плоди для розвитку різних культів навіть в сучасному суспільстві. Крім релігійних течій, що відносяться до католицького і православного християнства, в Америці щороку з'являються сильні духовні лідери, які знаходять своїх послідовників. Часом це люди, які висувають дуже дивні догми буття, але все ж багато хто з них знаходять відданих шанувальників. Кел - один з таких харизматичних людей. Він вибрав свій шлях - нести близьким спокій, впевненість у завтрашньому дні і просвітлення, а роки підтримки Келом своїх підопічних зробили його людиною, що має віддану і вдячну паству.

Едді - практично правиця Кела, він разом з іншими будує своє життя в цій комуні, керуючись принципами буття наставника. Едді, його дружина Сара і двоє їхніх дітей не уявляють свого існування без цього братства. У сім'ї своя призма цінностей, яку вони намагаються донести до оточуючих, які потребують допомоги. Ворота цієї комуни відкриті для людей, які переживають життєві труднощі або психологічне спустошення. Думаючи, що чинить правильно, Едді сам не раз схиляв незнайомців, які потрапили в біду, до свого світогляду. Але сталося так, що він сам втратив свої духовні орієнтири - все, що раніше сприймалося їм як істина, зараз він ставить під сумнів. Він переживає кризу віри і перестає бути впевнений у своєму призначенні.

Дивитися онлайн серіал Шлях 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*