Роузвуд 2 сезон
2 сезон 21 серія
Рік:
Країна:
Час:
42 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Мілан Чейлях, Тімоті Басфілд, Ерік Ла Салль
В ролях:
Доменік Ломбардоззі, Камал Анджело Болден, Морріс Честнат, Ніколь Арі Паркер, Ніке Гемба-Тернер, Габріель Денніс, Анна Конкл, Джессіка Ортіз, Лоррейн Туссен, Асанте Джонс

Роузвуд 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Роузвуд 2 сезон українською мовою

Бомонт Роузвуд молодший працює патологоанатомом в приватній лабораторії. Його похмура професія не терпить НЕ точності. Без нього неможливо отримати точні відомості про злочин. Часто він робить детективам своєрідний «подарунок». Адже він помічає кожну дрібницю. Бомонту складно заховати свій веселу вдачу. При всій складності його професії, він оптиміст. Будь-яку проблему він готовий дозволити. Адже у нього прекрасне медичну освіту. Роки роботи в лабораторії зробили зі звичайного практиканта справжнього професіонала.

Його досвід безцінний. Відомості, які він може виявити при розтині є незаперечним доказом. Багато годин доктор проводить над тілами, вивчаючи кожну деталь. Жоден дізнавач не приступали до роботи без аналізу причини смерті, виробленого Роузводом. Якщо виникає справа, ускладнене відсутністю первинних доказів, то детективи обов'язково звертаються в його лабораторію. З ним в парі працює молода детектив. Вія цілеспрямована, чарівна дівчина. На службі вона не приймає залицянь. Однак найкращий патологоанатом Майамі захоплений нею. Він намагається надавати їй знаки уваги. Але ці спроби не мають ніякого успіху. Для неї головне справу, яку вони роблять.

Дивитися онлайн серіал Роузвуд 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Роузвуд 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*