Стартап 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:55
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Бен Кетаї
В ролях:
Альфредо Де Куесада, Камаль Найкуі, Ловенс Джин-Баптист, Отмара Марер, Еді Гатегі, Келвін Харрісон, Мартін Фріман, Ешлі Хіншоу, Крістен Аріза, Адам Броді
Формат:
mp4, 3gp

Стартап 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Стартап 1 сезон українською мовою

Що важливо, коли починаєш бізнес? Ідея? Початковий капітал? Або ж все разом? Насправді все просто. Набираєш відв'язну команду: енергійна молода людина з грошима, юне комп'ютерне обдарування, і кримінальний авторитет для даху. Нік Талман- хлопець з грошима. Папаша залишив йому купу грошей і сховався від представників бізнесу. Хлопець розумний і віртуозно звертається з грошима. Але гроші татуся треба якось відмити.

І тут на сцену вривається обдарована дівчинка з революційною ідеєю. Дівчина пропонує створити криптовалюта яка змінить життя людей. Нік вкладає гроші в проект дівчата, тим самим вбиваючи відразу двох зайців відразу-легалізує гроші і стає співвласником майбутнього фінансового гіганта. Але йому не обійтися без партнера батька по криміналу, який має широкі зв'язки купу компромату на представників вищого суспільства. Однак за хлопцем давно стежить ФБР і готова залучити його до відповідальності.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Стартап 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*