Нація Z 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Хайамс, Тім Кокс, Ден Мерчант
В ролях:
Анастасія Баранова, Метт Седеньо, Келліта Сміт, Расселл Ходжкинсон, Нат Занг, Кіт Аллан, Майкл Уелш, Еміліо Рівера, Пасей Пау, DJ Куаллс

Нація Z 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Нація Z 1 сезон українською мовою

Виверження вулкана відбудеться не там, де природа таїться від людей, а в епіцентрі американського суспільства. Шкідливий вірус, що перетворює людину на зомбі, вибухнув з неймовірно потужним ефектом і зі швидкістю світла почав охоплювати сусідні поселення. Герої фантастичного серіалу «Нація Z» повинні пройти складний шлях, щоб відшукати, а потім доставити до вірусологічної лабораторії феноменальний експонат для науки.

Він був колись людиною, але його так само вбила невідома хвороба. Йому вдалося вижити і подолати інфекцію. Тепер антитіла, які знаходяться в організмі цієї людини, є безцінним матеріалом для відтворення вакцини. І хоча зовні він нічим не відрізняється від членів пошукової групи, всередині чоловіки відбуваються незрозумілі процеси. Команда люто захищає підопічного від найменшої загрози. Адже його кров - це останній шанс відновити на планеті гармонію і зупинити смерть. Нехай вони врятують його ціною своїх життів, зате наступне покоління ніколи не дізнається, що таке хвороба зомбі. Герої проходять через голод, нестатки, фізичну і моральну втому, ще трохи і вони доберуться до Нью-Йорка, а поки команди «вільно» дано не було.

Дивитися онлайн серіал Нація Z 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Нація Z 1 сезон
Нація Z 1 сезон
Нація Z 1 сезон
Нація Z 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*