» » Мільярди 2 сезон
Мільярди 2 сезон
2 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Ніл Бергер, Джеймс Фоулі, Анна Боден
В ролях:
Малин Акерман, Меггі Сіфф, Френк Хартс, Деніел К. Ісаак, Кондоль Рашад, Тобі Леонард Мур, Девід Костабайл, Пол Джаматті, Деміен Льюїс, Сьюзен Міснер

Мільярди 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мільярди 2 сезон українською мовою

Боббі Аксельрод багато чого домігся в бізнесі. Він заробив мільярди, при цьому походячи з простого народу. Хлопець і зараз залишився вірним людям, допомагаючи їм переживати непрості моменти. Герой робить великі пожертви міській раді, що зводить його ранг улюбленця городян. А в цей час десь по близькості знаходиться Чак Родс, федеральний прокурор. Це чесний і принциповий правоохоронець, який спеціалізується на фінансових зловживаннях. Одного разу доля зведе цих людей, причому аж ніяк не на дружнє чаювання.

В руки Чака потрапляють паперу, які говорять про незначні порушення компанії Аксельрода. Бажаючи розібратися у всіх подробицях того, що відбувається, чоловік починає копати глибше, знаходячи все більші зловживання. Незабаром стає ясно, що він вступив на слизьку доріжку, так як ця людина справжній кумир навіть для дружини Родса, і, заховавши його за ґрати, він може зруйнувати своє особисте щастя. Як вчинити в подібній ситуації?

Дивитися онлайн трейлер серіалу Мільярди 2 сезон українською

Всі сезони:
  • Трейлер
Мільярди 2 сезон
Мільярди 2 сезон
Мільярди 2 сезон
Мільярди 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]