» » Гарненькі брехухи 4 сезон
Гарненькі брехухи 4 сезон
4 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Норман Баклі, Рон Лагомарсино, Чад Лоу
В ролях:
Саша Пітерс, Шей Мітчелл, Лора Лейтон, Люсі Хейл, Ешлі Бенсон, Кіген Аллен, Тайлер Блекберн, Джанела Перріш, Єн Хардінг, Троєн Евері Беллісаріо

Гарненькі брехухи 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Гарненькі брехухи 4 сезон українською мовою

Історія дівчат триває і на цей раз гра стає ще серйозніше. Тепер «Е» не приховує свого обличчя, тепер він всюди. На цей раз історія набуває нових обертів. Пройшовши через стільки випробувань, дівчатка дійсно зграї сильніше. Залишився останній навчальний рік. Який принесе їм чимало клопоту, як в плані навчання, так і в плані боротьби з «Е». На цей раз в грі з'являються нові обличчя і знаходяться старі. Після того, як мама Ханни вбила офіцера Уілдона, вони сподівалися його більше не зустріти, але «Е» постарався, щоб про це дізналися всі, хоча у нього нічого і не вийшло.

На заміну йому в місто приїжджає новий детектив, який не зупиниться, поки не з'ясує в чому справа. Ситуація ускладнюється, коли після свята дівчинки дізнаються, що Елісон жваво. Вона зустрічає їх за одним з будинків, вибачається за все скоєне і йде, щоб е ніхто не побачив. Вони в шоці і не перестають думати про подругу. Наступні кілька місяців вони крок за кроком йдуть на шляху до подруги. Зв'язавшись з одним з найгірших хлопців, вони виходять на слід дівчини і знаходять її.

Дивитися онлайн серіал Гарненькі брехухи 4 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Гарненькі брехухи 4 сезон
Гарненькі брехухи 4 сезон
Гарненькі брехухи 4 сезон
Гарненькі брехухи 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*