» » Гарненькі брехухи 5 сезон
Гарненькі брехухи 5 сезон
5 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Норман Баклі, Рон Лагомарсино, Чад Лоу
В ролях:
Саша Пітерс, Шей Мітчелл, Лора Лейтон, Люсі Хейл, Ешлі Бенсон, Кіген Аллен, Тайлер Блекберн, Джанела Перріш, Єн Хардінг, Троєн Евері Беллісаріо

Гарненькі брехухи 5 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Гарненькі брехухи 5 сезон українською мовою

Цей нахабний «Е» ніяк не може залишити дівчат в спокої, вони розплачуються за все, що вони зробили, але скільки можна? Він або вона терзає їх занадто довго і ніяк не може отримати насолоду від їх бідами. Після подій четвертого сезону, коли Елісон ДіЛаруентіс була знайдена, дівчатка спробували зажити своїм життям, хоча злочинець не залишив їх у спокої. Начебто все було нормально, хоча за ними постійно доглядала поліція, новий офіцер поліції не залишив їх у спокої, а батьки не знаходили собі місця. Але все виявилося набагато гірше.

Мона, їх давня подруга, яка була однією з посібників «Е» допомагала їм у всьому, принаймні намагалася довести, що вона на їхньому боці. Дівчата вже майже повірили її, вона навіть спробувала передати їм важливі дані, як її вбивають. Дізнавшись про те, що трапилося, дівчата були в жаху і величезному страху, але найголовніше, що саме їх звинувачували в її вбивстві. Дівчата не могли довести свою невинність, тому їх відправили до в'язниці. По дорозі в ній, на них напав «Е» і викрав. Вони зникли безслідно, а провиною всьому федерали, які порахували, що вони вбивці, а не жертви.

Дивитися онлайн серіал Гарненькі брехухи 5 сезон всі серії підряд безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Гарненькі брехухи 5 сезон
Гарненькі брехухи 5 сезон
Гарненькі брехухи 5 сезон
Гарненькі брехухи 5 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*