» » Останній чоловік на Землі 3 сезон
Останній чоловік на Землі 3 сезон
3 сезон 18 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Соломон, Джейсон Уолкер, Пеймен Бенц
В ролях:
Дженьюері Джонс, Уілл Форте, Джейсон Судейкіс, Аланна Вісенте, Крістен Шаал, Мері Стінберген, Марк Бун Джуніор, Мел Родрігез, Клеопатра Коулмен, Борис Коджо
Формат:
mp4, 3gp

Останній чоловік на Землі 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній чоловік на Землі 3 сезон українською мовою

Не дуже віддалене майбутнє, 2022 року, поступово вступить у свої права. Але яка вона наступає реальність? Заглянути в неї сьогодні допоможуть Філ Міллер і російські субтитри. Герой фантастичного серіалу не припускав які події приготувала йому доля. Він представляв сумне співтовариство банківських клерків, які ненавидять свою роботу і відвідують її від безвиході. Його бажанням було насолоджуватися, безкарно, неробством. Але, те, що сталося після виникнення пандемії, яка погубила мільярди людей, відклало на нього сильний відбиток.

Будучи один, чоловік не зміг відразу зрозуміти масштаби того, що відбувається. Він зробив спробу об'їхати всю Землю. Але, яку б країну він не відвідував, всюди було порожньо. Подорож в повній самоті швидко набридли везунчик. Він сподівався знайти хоча б одного індивідуума. Але все було марно. Після повернення в своє місто, Філ вибрав найкращий номер в дуже дорогому готелі. Спочатку його тішила думка, що він може дозволити собі проживати там, де раніше мешкали тільки товстосуми. Кожен наступний день схожий на попередній. Чоловік знемагав від цілодобового неробства. До того ж, поговорити ні з ким, поки на його оголошення не відгукнулася єдина жінка на Землі. Останній мужик на землі, Останній Дядько На Землі, Останній чоловік на Землі дивіться онлайн.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Останній чоловік на Землі 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Останній чоловік на Землі 3 сезон
Останній чоловік на Землі 3 сезон
Останній чоловік на Землі 3 сезон
Останній чоловік на Землі 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*