» » Зошит смерті (2017) 1 сезон
Зошит смерті (2017) 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Адам Вінгард
В ролях:
Джессіка Маклеод, Олена Медвідь, Нат Вулф, Метт Андерсон, Майкл Шамус Уайлз, Пол Накаучі, Віллем Дефо, Маргарет Куеллі, Ши Уігхем, Лійка Стенфілд

Зошит смерті (2017) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Зошит смерті (2017) 1 сезон українською мовою

Одного разу обдарований школяр Ягама Лайт знаходить зошит чорного кольору, постності списану загадковими ієрогліфами. Як з'ясовується, її спеціально підкинув бог смерті Рюук, щоб позбавитися. Сам предмет має магічну природу і може вбивати будь-якої людини, чиє ім'я буде написано на його сторінках, а письмена не що інше, як правила користування ним. Молода людина швидко розуміє всі переваги незвичайної знахідки і приймається експериментувати з нею.

Він встановлює, що можна не просто позбавити людину життя, а й прописати дату і обставини, при яких це станеться. Тепер хлопець вирішує вершити правосуддя виходячи зі своїх поглядів на життя. Спочатку він вбиває ув'язнених злочинців, потім тих, кого щойно впіймали, не даючи їм дожити до суду. Незабаром така діяльність звертає на себе увагу поліції і геніального сищика, які будуть намагатися вивести загадкового вбивцю на чисту воду. Зловлять Ягаму, або він зуміє викрутитися?

Дивитися онлайн трейлер серіалу Зошит смерті (2017) 1 сезон українською

Всі сезони:
  • 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*