» » Останній кандидат 1 сезон
Останній кандидат 1 сезон
1 сезон 18 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Пол А. Едвардс, Пол МакГіган, Серджо Міміка-Геззан
В ролях:
Меггі Кью, Майкл Мюррей Скретч, Майкл Гестон, Даррел Хікс, Адан Канто, Кел Пенн, Італіа Річчі, Кіфер Сазерленд, Ламоніка Гаррет, Наташа МакЕлхоун

Останній кандидат 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Останній кандидат 1 сезон українською мовою

Ця посада називається не інакше як «Призначено вижити». Людину, яка знаходиться на ній, ніколи не можна побачити ні на одному офіційному заході, включаючи міжнародні візити, засідання уряду або зустрічі з президентом. Його практично ніхто не знає в обличчя, а сам він живе звичайним життям. Однак, в разі настання форс-мажорних обставин в країні, коли гине глава держави і його заступники, саме йому належить отримати владу і всі повноваження з управління народом до наступних виборів.

На даний момент такою людиною є Том Кіркман. Одного разу він отримує сумні звістки, які означають, що йому пора вийти з тіні і взяти на себе відповідальність як лідеру нації. І хоч чоловік абсолютно збентежений тим, що відбувається, він готовий і далі продовжувати лінію убитого, оберігаючи свою батьківщину від хаосу і безвладдя. Але що це за особистість, і які у нього погляди на життя? На ці питання ще потрібно пошукати відповіді.

Дивитися онлайн серіал Останній кандидат 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*