Королі втечі 2 сезон
2 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Гай Ферленд, Білл Джірхарт, Мел Демскі
В ролях:
Брук Невін, Доменік Ломбардоззі, Джиммі Сімпсон, Серінда Свон, Малкольм Гудвін, Глен Уорнер, Лас Алонсо, Адріан Сперлок, Йен Боен, Джейсон Бер
Формат:
mp4, 3gp

Королі втечі 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Королі втечі 2 сезон українською мовою

Чарлі Дюшан спільно з іншим співробітником Реєм Занканеллі вводять в поліцейську практику новий проект. Мета якого полягала в затриманні втікачів рецидивістів. В якості помічників федеральний маршал привернув з різних тюрем, ув'язнених, які раніше здійснювали втечі від тюремного ув'язнення. Правоохоронці пропонують угоду бандитам в пошуках таких же рецидивістів, як вони. Стимулом до роботи їм пропонується за кожного спійманого втікача зменшення терміну, який у них був за чверть століття. Але «експертам» на пошуки дають 72 години так, як після буде важко знайти сліди втікачів.

З усіх «конкурсантів» на посаду «експертів» залишилося лише три претенденти. Це були професор Ллойд Лоувері, підприємливий наркоторговець Шон Деніелс, і майстер зі зломів Еріка Рід. Першим розслідуванням злочину щойно утвореним загоном «експертів», в слідстві названим завдяки фантазії Шона Деніелс «Королі втечі», був розшук Августа Тілмана. Він вирішив втекти з в'язниці і обчислити своїх подільників, які звинуватили його, під час суду, в організації пограбування банку. За що був засуджений судом і спрямований для подальшого утримання до в'язниці.

Дивитися онлайн серіал Королі втечі 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Королі втечі 2 сезон
Королі втечі 2 сезон
Королі втечі 2 сезон
Королі втечі 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*