» » Адам портить все 2 сезон
Адам портить все 2 сезон
2 сезон 14 серія
Рік:
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Пол Бріганті, Вінсент Пейон, Джош Рубен
В ролях:
Еліза Скіннер, Хейлі Норман, Зік Ніколсон, Емілі Аксфорд, Брайан Мерфі, Нік Манді, Калеб Барк, Тімоті Е. Гудвін, Адам Лустік, Адам Коновер

Адам портить все 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Адам портить все 2 сезон українською мовою

Ведучий національного телеканалу Адам Коновер готовий розповісти в своєму шоу всю правду про найбільш популярних міфах і помилках, стереотипах, на які ведуться багато століть. Також він зможе розповісти всю правду про багатьох поточні події з практично всіх сфер життя людей. Наприклад, чоловік пояснить, яка порода собак або котів справжня, а яку вивели штучно. Звідки пішла традиція одягати молодим обручки? Може бути, її заснувала одна ювелірна фірма, яка бажає розпродати свою продукцію, а вартість і розмір виробу ніяк не впливає на любов? Ця тема і питання взаємин статей у нього займають чільне місце.

Подібних історій чоловік знає безліч, і їх почує багатомільйонна аудиторія його передачі. Більш того, автор поділитися і власною думкою з цього приводу, що зробить шоу більш живим і непередбачуваним. Можна бути впевненими, у нього є що сказати і як оригінально висловити свої думки.

Дивитися онлайн серіал Адам портить все 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*