» » Клуб Міккі Мауса
Клуб Міккі Мауса
всі серії
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
22 хв.
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Донован Кук, Хауи Паркінс, Шері Поллак
В ролях:
Вейн Оллвейн, Френк Велкер, Тоні Ансельмо, Корі Бертон, Тресс МакНілл, Ейпріл Уїнчелл, Джим Каммінгс, Расси Тейлор, Роб Полсен, Білл Фармер

Клуб Міккі Мауса дивитися онлайн

Опис серіалу Клуб Міккі Мауса українською мовою

Про придуманого Волтом Діснеєм персонажа Міккі Мауса, який з самої першої появи завоював любов мільйонів, знімають не тільки повноцінні мультфільми, а й цілі короткометражні серіали. «Клуб Міккі Мауса» - це повноцінний серіал, перший сезон, якого був показаний в світ ще в 2006 році. Кожен епізод за задумом побудований на якійсь певній задачі, з якою Міккі повинен впоратися тільки з певною допомогою вірного маленького глядача. Якщо завдання виявляється досить важким, для додаткової мотивацій дитини Міккі кличе свого друга і помічника Підручного разом з яким вони дружно вирішують і найважчі завдання. Закінчується кожен епізод танцем, який виконують всі друзі Міккі Мауса і іноді навіть додаткові герої, які були присутні в серії. Але на цьому історія не закінчується і Міккі обіцяє своїм глядачам і друзям, що скоро повернеться в новій серії.

З самого першого епізоду цього серіалу багато молодих батьків включають його не тільки щоб розважити свою дитину, а й через ігровий перегляд навчити його як рахувати, розрізняти форму, розмір, колір предмета, так і допомагати хай поки тільки через мультфільм.

Мультік Клуб Міккі Мауса дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*