Клуб Міккі Мауса
всі серії
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
22 хв.
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Донован Кук, Хауи Паркінс, Шері Поллак
В ролях:
Вейн Оллвейн, Френк Велкер, Тоні Ансельмо, Корі Бертон, Тресс МакНілл, Ейпріл Уїнчелл, Джим Каммінгс, Расси Тейлор, Роб Полсен, Білл Фармер
Формат:
mp4, 3gp

Клуб Міккі Мауса дивитися онлайн

Опис серіалу Клуб Міккі Мауса українською мовою

Про придуманого Волтом Діснеєм персонажа Міккі Мауса, який з самої першої появи завоював любов мільйонів, знімають не тільки повноцінні мультфільми, а й цілі короткометражні серіали. «Клуб Міккі Мауса» - це повноцінний серіал, перший сезон, якого був показаний в світ ще в 2006 році. Кожен епізод за задумом побудований на якійсь певній задачі, з якою Міккі повинен впоратися тільки з певною допомогою вірного маленького глядача. Якщо завдання виявляється досить важким, для додаткової мотивацій дитини Міккі кличе свого друга і помічника Підручного разом з яким вони дружно вирішують і найважчі завдання. Закінчується кожен епізод танцем, який виконують всі друзі Міккі Мауса і іноді навіть додаткові герої, які були присутні в серії. Але на цьому історія не закінчується і Міккі обіцяє своїм глядачам і друзям, що скоро повернеться в новій серії.

З самого першого епізоду цього серіалу багато молодих батьків включають його не тільки щоб розважити свою дитину, а й через ігровий перегляд навчити його як рахувати, розрізняти форму, розмір, колір предмета, так і допомагати хай поки тільки через мультфільм.

Мультік Клуб Міккі Мауса дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*