» » Харлі та брати Девідсон 2016
Харлі та брати Девідсон 2016
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
~01:20
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кіаран Доннеллі, Стефен Т. Кей
В ролях:
Ед Бірч, Роберт Арамайо, Міхіл Хаушман, Філіп Броді, Даніел Кунан, Руфус Райт, Ені Рід, Есса О'Ши, Олімпія Мелінте, Баг Холл

Харлі та брати Девідсон 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Харлі та брати Девідсон 2016 українською мовою

На зорі епохи машинобудування, коли автомобілі вже у всю стали використовувати двигуни внутрішнього згоряння. Артуру Девідсону спало на думку створити велосипед, обладнаний двигуном. Розповівши про ідею Вільяму Харлі, який працював у залізничному депо креслярем, Артур зумів його переконати зайнятися створенням першого мотоцикла. Девідсон заради ідеї відмовився від дозвільного життя і влаштувався працювати до брата в майстерні.

Серіал «Харлі і брати Девідсон» (2016), знятий на замовлення каналу Discovery, розповідає історію створення мотоцикла, який став згодом не тільки засобом пересування, а культовим стилем. Харлі розробляв креслення деталей, а Артур, тим часом використовуючи нову роботу, займався збором деталей. Не завжди чесним шляхом, щось робилося за невеликі хабарі місцевими робітниками, інше красти з депо. Коли двигун був зібраний і запущений, друзі зрозуміли, необхідність вкладення для створення якісних деталей. Отримавши відмову від усіх до кого, звертався, Артур пішов ва-банк і написав листа братові Уолтеру, яка мала велике ранчо, до того ж мав спеціальність машиніста. Однак Артур ще не знав, що братові довелося продати ранчо за безцінь. Зробивши пробний заїзд на винахід друзів, Уолтер погодився дати грошей і запропонував друзям 175 доларів - все, що вдалося отримати за продаж ранчо.

Дивитися онлайн серіал Харлі та брати Девідсон 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер

Харли и братья Дэвидсон

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*