» » Харлі та брати Девідсон 2016
Харлі та брати Девідсон 2016
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~01:20
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Кіаран Доннеллі, Стефен Т. Кей
В ролях:
Ед Бірч, Роберт Арамайо, Міхіл Хаушман, Філіп Броді, Даніел Кунан, Руфус Райт, Ені Рід, Есса О'Ши, Олімпія Мелінте, Баг Холл
Формат:
mp4, 3gp

Харлі та брати Девідсон 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Харлі та брати Девідсон 2016 українською мовою

На зорі епохи машинобудування, коли автомобілі вже у всю стали використовувати двигуни внутрішнього згоряння. Артуру Девідсону спало на думку створити велосипед, обладнаний двигуном. Розповівши про ідею Вільяму Харлі, який працював у залізничному депо креслярем, Артур зумів його переконати зайнятися створенням першого мотоцикла. Девідсон заради ідеї відмовився від дозвільного життя і влаштувався працювати до брата в майстерні.

Серіал «Харлі і брати Девідсон» (2016), знятий на замовлення каналу Discovery, розповідає історію створення мотоцикла, який став згодом не тільки засобом пересування, а культовим стилем. Харлі розробляв креслення деталей, а Артур, тим часом використовуючи нову роботу, займався збором деталей. Не завжди чесним шляхом, щось робилося за невеликі хабарі місцевими робітниками, інше красти з депо. Коли двигун був зібраний і запущений, друзі зрозуміли, необхідність вкладення для створення якісних деталей. Отримавши відмову від усіх до кого, звертався, Артур пішов ва-банк і написав листа братові Уолтеру, яка мала велике ранчо, до того ж мав спеціальність машиніста. Однак Артур ще не знав, що братові довелося продати ранчо за безцінь. Зробивши пробний заїзд на винахід друзів, Уолтер погодився дати грошей і запропонував друзям 175 доларів - все, що вдалося отримати за продаж ранчо.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Харлі та брати Девідсон 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало

Харли и братья Дэвидсон

 • Серія 1
 • Серія 2
 • Серія 3
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*