» » Вбивство 1 сезон
Вбивство 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
США, Канада
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Едвард Бьянчі, Ніколь Кессел, Філ Абрахам
В ролях:
Пітер Сарсгаард, Крістін Леман, Грегг Генрі, Еліас Котеас, Білл Кемпбелл, Мірей Інос, Брент Секстон, Юель Кіннаман, Ерік Ладин, Мішель Форбс

Вбивство 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вбивство 1 сезон українською мовою

Перед нами настільки незвичайний серіал, що глядачів він «зачепить» вже з перших кадрів. Неординарність багатосерійної історії зводиться до того, що протягом всіх сезонів буде розслідуватися практично тільки одне вбивство. Сюжетна лінія переносить нас в місто Сіетл, штату Вашингтон, де і стався злочин. Тут була при дивних обставинах вбита дівчинка-підліток Розі Ларсен.

Перша і кожна наступна серія охоплюватиме приблизно добу з розслідування вбивства дівчинки. При цьому сюжет розбивається на три частини - нам будуть показувати, як проходить поліцейське розслідування, вести яке буде детектив Сара Лінден, що збиралася піти на пенсію; ми дізнаємося про горе родини загиблої і про численні таємниці її родичів; окремо буде показано життя членів політичної партії, втягнутих в злочин. Поступово детективам - Сара працює в парі з новеньким Стівеном Холдер - вдається розкрити безліч обставин вбивства, переконують їх у тому, що це саме незвичайне справа з усіх, що їм доводилося розслідувати раніше!

Дивитися онлайн серіал Вбивство 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Вбивство 1 сезон
Вбивство 1 сезон
Вбивство 1 сезон
Вбивство 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*