Марсель 2 сезон
2 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Тома Жилу, Флоран Еміліо Сірі
В ролях:
Жеральдін Пайя, Хеді Бушенафа, Ерік Савен, Нассім Сі Ахмед, Стефані Кайлар, Бенуа Мажимель, Жерар Депардьє, Кароліна Юрчак, Надя Фарес
Формат:
mp4, 3gp

Марсель 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Марсель 2 сезон українською мовою

Роберт Таго практично все своє життя присвятив політиці, свою роботу він виконував чесно і гідно, за що його і поважали виборці. Він народився і виріс в Марселі, там же і останні двадцять п'ять років був мером. Завдяки цьому він став першим і єдиним чоловіком, хто стільки часу керував містом. Він дуже талановитий, господарських, відповідальний і справедливий, кожні вибори він виставляє свою кандидатуру, тим самим заявляючи своїм супротивникам про те, що він не має наміру зупинятися, а вирішив рухатися далі. І ось на носі чергові вибори і впевнений у своїй перемозі Роберт вирішує продовжити свою роботу мером. Дуже вже йому подобається його чудовий величезний кабінет з шкіряним кріслом.

Але раптом на пост градоначальника вирішує претендувати нова людина, молодий, амбітний, сповнений сил і ідей чоловік. Таго розуміє, що можливо тепер йому доведеться поборотися за свою посаду. А новий кандидат усіма силами намагається дізнатися про життя Роберта, знайти всі слабкі місця, що б використовувати це в своїх цілях. Так розвивається тема корупції практично напередодні дня виборів, яка може почати скандал століття, адже кожен чиновник, коли-небудь був в цьому помічений. Чи зможе молодий нікому не відомий хлопець обійти досвідченого, полюбився всім мера?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер серіалу Марсель 2 сезон українською

Всі сезони:
  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*