Прилив 1 сезон
1 сезон 10 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Швеція, Німеччина, Бельгія
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Ніклас Олссон, Маттіас Олссон, Понтус Кленге
В ролях:
К'єлль Вільхельмсен, Петер Карлберг, Штефан Гёдікке, Густав Лінд, Даг Малмберг, Хелена Бергстрем, К'єль Бергквіст, Юхан Відерберга, Сесілія Нилссон, Джулія Рагнарссон
Формат:
mp4, 3gp

Прилив 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Прилив 1 сезон українською мовою

У 1987 році на острові Нордкостер, де особливо сильні припливи після відливу на березі було знайдено тіло вагітної жінки, закопане на березі до підняття води. Отже, подія була кваліфіковано як вбивство. Однак поліцейським так і не вдалося ідентифікувати жертву і знайти винних. Через чверть століття професор в поліцейській академії Швеції дає студентам цю давню справу, як домашнє завдання на літні канікули. Він пропонує студентам, використовуючи сучасні методики та можливості ідентифікації з'ясувати, хто була та жертва і по можливості провести розслідування.

Олівія Рейннінг вирішує серйозно поставитися до домашнього завдання. Однак, заглибившись в архівні матеріали, вона при перегляді новин того часу, дізнається, що справу про вбивство вів Арне Реннинг, її давно померлий батько. Дівчина повертається додому в надії знайти інформацію в старих паперах батька. Матеріалів явно не вистачає, Олівія намагається з'ясувати, де можна взяти інші матеріали по слідству. Їй повідомляють, що в центральному архіві Гетеборга, але у дівчини немає туди допуску. З'ясовується, що справа ще не закрита допуск до нього обмежений. Тим часом в місті відбуваються напади на бездомних, злочинець не залишає слідів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Прилив 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*