» » Кремнієва Долина 2 сезон
Кремнієва Долина 2 сезон
2 cезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майк Джадж, Алек Берг, Тришиа Брок
В ролях:
Кумейл Нанджіані, Аманда Крю, Алі Моджі, Томас Міддлдітч, ТіДжей Міллер, Джош Бренер, Зак Вудс, Метт Росс, Мартін Старр, Крістофер Івен Уелш
Формат:
mp4, 3gp

Кремнієва Долина 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кремнієва Долина 2 сезон українською мовою

Ця інтелектуальна і місцями комедійна історія розповідає про життя талановитих програмістів, які вирішили зайнятися власним бізнесом, але, прекрасно розбираючись в комп'ютерних технологіях, вони абсолютно не орієнтуються у фінансах, через що постійно потрапляють у неприємні ситуації. Головний герой серіалу «Кремнієва долина» 2 сезон працює на хорошій посаді в престижній IT-компанії. У вільний час він разом зі своїми геніальними друзями займається розробкою спеціальної музичної програми, яка дозволить стискати музику без втрат якості. Незабаром про їх проекті дізнаються багато спонсорів і вирішують викупити його для використання в комерційних цілях. Однак хлопці не погоджуються продавати своє дітище і приймають пропозицію лише одного бізнесмена. Згідно з умовами, вони можуть безкоштовно проживати в його особняку, а натомість віддавати 10% коштів, виручених від продажу.

Трохи подумавши, програмісти погоджуються і переїжджають в новий будинок. Через деякий час вони розуміють, що їм належить багато чому навчитися, тому що комп'ютерні технології та ведення бізнесу - це дві абсолютно різні сфери діяльності. У новому сезоні герої стали досвідченішими, мудрішими, їх можна по праву назвати молодими підприємцями, але багато чого їм ще тільки належить освоїти. Хлопці повертаються з великій конференції, де розуміють, що вони досить відомі у вузькому колі. А незабаром змінюється їх бос, і героям доведеться підлаштовуватися під правила нового керівництва. Лідер компанії програмістів все також сповнений нових ідеєю і розробок, які вони збираються успішно продати і заробити великі гроші. Всі їх фінансові оборудки неодмінно будуть супроводжуватися курйозними і іронічними ситуаціями.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Кремнієва Долина 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Кремнієва Долина 2 сезон
Кремнієва Долина 2 сезон
Кремнієва Долина 2 сезон
Кремнієва Долина 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*