» » Смарагдове місто 1 сезон
Смарагдове місто 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Тарсем Сінгх
В ролях:
Ребека Реа, Ана Улар, Вінсент Д'Онофріо, Оулавюр Даррі Оулафссон, Герран Ховвел, Роксі Штернберг, Олівер Джексон-Коен, Адріа Архона, Стефані Мартіні, Ізабель Лукас

Смарагдове місто 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Смарагдове місто 1 сезон українською мовою

Дороті Гейл недавно виповнилося 20 років, у дівчини дуже нелегкий і суперечливий характер, вона ще не знайшла свого шляху в житті і часто свариться з приятелями і членами своєї сім'ї. Одного разу з нею відбувається щось неймовірне, разом зі своєю собакою Дороті виявляється підхопленою несподівано налетів смерчем і таким чином потрапляє в якусь незнайому і загадкову країну, яка живе за своїми особливим, казковим законам.

Дороті відразу ж розуміє, що мешканці цих дивовижних земель жорстоко страждають, всюди йде справжня, давно не припиняється війна між королівствами, що входять до складу чарівної країни Оз. Дівчина ще не знає про те, що саме на неї буде покладена місія по досягненню миру в чарівницьких державі, що їй доведеться навчитися бути дійсно сильним і гідним людиною, безстрашним воїном заради того, щоб впоратися з ворогами і допомогти мирним жителям. Дороті очікує чимало відкриттів в новому для неї світі, у неї з'являться незвичайні друзі, їй також належить дізнатися багато і про саму себе.

Дивитися онлайн трейлер серіалу Смарагдове місто 1 сезон українською

Всі сезони:
  • 1 сезон
Смарагдове місто 1 сезон
Смарагдове місто 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*