» » Штат Блу Маунтін 2 сезон
Штат Блу Маунтін 2 сезон
2 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
США, Канада
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джон Фортенберрі, Дж. Кларк Метіс, Джей Чандрашекхар
В ролях:
Карл Дорсін, Джеймс Кейд, Кваси Сонгуі, Алан Річсон, Кріс Романо, Омарі Ньютон, Деніз Річардс, Роб Рамсей, Дерін Брукс, Ед Маринара
Формат:
mp4, 3gp

Штат Блу Маунтін 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Штат Блу Маунтін 2 сезон українською мовою

Спортивна комедія «Штат Блу Маунтін» - це серіал про трьох відчайдушних хлопців, які вперше увійшли в стіни університету, як студенти, а не німі глядачі. Скільки днів вони викреслювали в календарі, щоб потрапити сюди. Тепер їм слід запам'ятати кілька правил. По-перше, хороші спортсмени на особливій пошані у ректора, який є потай фанатом американського футболу. По-друге, день надійшли новачків буквально розписаний по хвилинах, навіть увечері хлопців не залишають у спокої сусіди, кличуть їх на різні вечірки.

Дуже складно освоїтися в такій гіперактивної обстановці. Але якщо відмовитися хоча б від одного правила, можна вилетіти з групи або потрапити в «чорний список» задір. Герої старанно тренуються, щоб завоювати любов оточуючих і вступити в лігу справжніх чемпіонів. Їм важливо отримати визнання, стати кльовими хлопцями «нарозхват». Правда, сили вже вичерпуються, хоча хлопці надійшли тільки на перший курс.І як іншим студентам вдається витримувати щільний графік, та ще й відсипатися вночі? Або, може бути, друзі чогось ще не знають? Цей секрет допоможе їм швидко завоювати успіх і адаптуватися в новій атмосфері, не застосовуючи особливих зусиль.

Дивитися онлайн серіал Штат Блу Маунтін 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Штат Блу Маунтін 2 сезон
Штат Блу Маунтін 2 сезон
Штат Блу Маунтін 2 сезон
Штат Блу Маунтін 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*