» » Війна і мир (2016) 1 сезон
Війна і мир (2016) 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Том Харпер
В ролях:
Джеймс Нортон, Лілі Джеймс, Девід Куілтер, Олівія Росс, Рорі Кінен, Пол Дано, Кіт Коннор, Гійом Форе, Отто Фаррант, анейрін Барнард
Формат:
mp4, 3gp

Війна і мир (2016) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Війна і мир (2016) 1 сезон українською мовою

У 1805 році війська Наполеона продовжували захоплювати Австрію, а потім збиралися рухатися на схід, в Росії готувалися надати французькому завойовнику опір. Все ж деякі люди думали, що Наполеон - це велика людина, одним з них був П'єр Безухов, доводився незаконнонародженим сином багатому вельможі. Цей молодий хлопець нерідко відвідував світські прийоми, але, як правило, йому там не були раді, адже бачили в ньому лише невігласа, який одягався абияк, поводився зухвало і нерідко звертав на себе увагу дивними витівками. Ось і цього разу на одному з званих вечорів в Петербурзі П'єр, не думаючи про те, хто знаходиться поруч з ним, почав говорити про французького полководця, він нікого не слухав, а розповідав про те, що Наполеону вдалося влаштувати революцію, при цьому він багато чого зробив для своєї країни.

Як тільки цей хлопець розійшовся не на жарт, полум'яну промову зупинив його друг Андрій Болконський, який відвів оратора в сторону і розповів йому про свої плани. Андрій збирався піти на війну, при цьому він збирався залишити вагітну дружину на своїх родичів. П'єр не міг зрозуміти товариша, адже йому здавалося, що Андрію не варто піддавати своє життя ризику, йому краще б зайнятися чимось іншим, але його співрозмовник не збирався ні до кого прислухатися, адже він вже все вирішив. Сам же П'єр ніяк не міг визначитися, чим хоче зайнятися, поки що він отримував задоволення від суспільства чарівних жінок і вина. Він би так і не взяв себе в руки, якби одного разу його НЕ вислали зі столиці, після чого йому довелося переосмислити своє життя, а ще одного з його товаришів Федора Долохова чекала більш незавидна доля: його розжалували з офіцерів в солдати.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Війна і мир (2016) 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*