» » CSI: Кіберпростір 2 сезон
CSI: Кіберпростір 2 сезон
2 сезон
Рік:
Країна:
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ерік Ла Салль, Роб Бейлі, Ховард Дойч
В ролях:
Хейлі Кійоко, Грегг Генрі, Чарлі Кунц, Шон Блейкмор, Джеймс Ван Дер Бик, Тед Денсон, Моллі Барнетт, Пітер МакНікол, Бау Вау, Патриція Аркетт

CSI: Кіберпростір 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу CSI: Кіберпростір 2 сезон українською мовою

Ейлер продовжує роботу психологом, очолюючи групу колишніх хакерів, які ведуть війну проти нових, небезпечних і хитрих злочинців. Онлайн хижаки ховаються в підпіллі інтернету, безликі, безіменні, але втручаються в різну діяльність людей і спецслужб. Чіпи надягають навіть на тарганів, пов'язуючи пристрої з вусиками комах заради віддаленого управління і безмежних, безкарних можливостей лиходіїв. Навіть глава криміналістики дивується настільки моторним інноваційним методикам по здійсненню незаконних дій. Хоча її політика і протоколи не зовсім цікавлять, по затриманню за чотири місяці трьох з десяти найнебезпечніших махінатором робить її першою претенденткою на заслужене підвищення.

Звичайно, Сайман успадковувати або замінити складно, але законниці все ж серйозно розмірковує над таким хорошим пропозицією. Колега Данило постійно згадує про вбивство, скоєне Франсі. Той навіть ночує в неохайному офісі, уникаючи будинку перед судом. Хоча його сестра вбила переслідував дівчину, але вердикт може і здивувати після засідання підлеглих суворої Феміди.

Дивитися онлайн серіал CSI: Кіберпростір 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
CSI: Кіберпростір 2 сезон
CSI: Кіберпростір 2 сезон
CSI: Кіберпростір 2 сезон
CSI: Кіберпростір 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*