» » Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
3 сезон
Рік:
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Фон Енкен, Адам Девідсон, Ніл ЛаБут
В ролях:
Робін Макліві, Енсон Маунт, Каша Кропінскі, Коммон, Колм Міні, Домінік МакЕллігот, Том Нунен, Крістофер Хейєрдал, Бен Еслер, Едді Спірс

Пекло на колесах 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пекло на колесах 3 сезон українською мовою

Після закінчення війни південців з північчю, США лежить в розрусі, зализуючи рани. Люди шукають роботу, а Кити, ділять країну на частини, відриваючи собі ласі шматки. Починається велика стройка залізничної магістралі свяжущей схід і захід країни. Кален Боханнан служив на боці конфедератів і програв. Тепер повернувшись, додому, він вирішив помститися за зґвалтовану та вбиту дружину солдатам півночі, які брали участь в цьому злочині.

Пошуки винних привели його на будівництво трансконтинентальної дороги, де за його відомостями зібралося багато колишніх військових, і у нього є шанс знайти винних у смерті дружини. Після прибуття в Каунсил Блавс штат Айова, на будівництво залізниці Пасифік Юніон. Як колишній рабовласник він отримує місце начальника над робочим загоном будівельників.

На будівництві змішалися білі і колишні раби, це не приносить заспокоєння в робочий процес. Незважаючи на, те, що Баханов колишній рабовласник, він ставиться лояльно до всіх робочих, не ображаючи без діла, лише вимагаючи нормальної роботи. Тим часом попереду на землях племені Шайєнн, де пролягатиме Пасифік Юніон, індіанці напали на першопрохідників, які прокладають маршрут для будівництва. Головний прохідник Роберт Белл загинув. Тепер плани будівництва змінюються і Томас Дюран, головний підрядник терміново відправляється в Пекло на колесах.

Дивитися онлайн серіал Пекло на колесах 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*