» » Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
3 сезон
Рік:
2013 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Фон Енкен, Адам Девідсон, Ніл ЛаБут
В ролях:
Робін Макліві, Енсон Маунт, Каша Кропінскі, Коммон, Колм Міні, Домінік МакЕллігот, Том Нунен, Крістофер Хейєрдал, Бен Еслер, Едді Спірс
Формат:
mp4, 3gp

Пекло на колесах 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Пекло на колесах 3 сезон українською мовою

Після закінчення війни південців з північчю, США лежить в розрусі, зализуючи рани. Люди шукають роботу, а Кити, ділять країну на частини, відриваючи собі ласі шматки. Починається велика стройка залізничної магістралі свяжущей схід і захід країни. Кален Боханнан служив на боці конфедератів і програв. Тепер повернувшись, додому, він вирішив помститися за зґвалтовану та вбиту дружину солдатам півночі, які брали участь в цьому злочині.

Пошуки винних привели його на будівництво трансконтинентальної дороги, де за його відомостями зібралося багато колишніх військових, і у нього є шанс знайти винних у смерті дружини. Після прибуття в Каунсил Блавс штат Айова, на будівництво залізниці Пасифік Юніон. Як колишній рабовласник він отримує місце начальника над робочим загоном будівельників.

На будівництві змішалися білі і колишні раби, це не приносить заспокоєння в робочий процес. Незважаючи на, те, що Баханов колишній рабовласник, він ставиться лояльно до всіх робочих, не ображаючи без діла, лише вимагаючи нормальної роботи. Тим часом попереду на землях племені Шайєнн, де пролягатиме Пасифік Юніон, індіанці напали на першопрохідників, які прокладають маршрут для будівництва. Головний прохідник Роберт Белл загинув. Тепер плани будівництва змінюються і Томас Дюран, головний підрядник терміново відправляється в Пекло на колесах.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Пекло на колесах 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
Пекло на колесах 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*