Алкіон 1 сезон
1 сезон
Рік:
Режисер:
Роб Еванс, Джастін Харді, Філ Джонс
В ролях:
Кара Тойнтон, Олівія Вільямс, Герміона Корфілд, Метт Райан, Ліз Уайт, Марк Бентон, Джеймі Блеклі, Сопе Дірісу, Едвард Блюмель, Стівен Макінтош

Алкіон 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Алкіон 1 сезон українською мовою

Драматичний британський серіал Алкіон розповість про переплетених долях лондонців, які опинилися на порозі Другої світової. Всі події будуть розвиватися в стінах шикарного готелю, вважається кращим столичним закладом, тому що приймають найбільш значних і заможних постояльців. Численна прислуга, навчена всім премудростям першокласного сервісу, намагається щодня догодити найбільш досвідченим постояльцям, беззаперечно потураючи їм зерна і дрібним примхам.

Але різкі глобальні зміни приходять з арміями фашистських загарбників, які розпочали захоплення європейських держав. Всі верстви населення стараються консолідувати свої життєві ресурси, для протистояння фашистської агресії. Людині властиво оману і не правильне інтерпретування фактів, видача власних вигадок за реальність. Тому багато лондонців не знайшовши в собі сил, бажають сховатися від життєвих реалій. На тлі розвитку військових подій, які зачіпають безпосередньо всіх англійців, показані ситуативні реакції на створилося світове становище, катастрофу, що не щадить нікого.

Дивитися онлайн трейлер серіалу Алкіон 1 сезон українською

Всі сезони:
  • 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*