» » Блант говорить 1 сезон
Блант говорить 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Трістрам Шапіро, Майкл Леманн, Білл Д'Еліа
В ролях:
Доллі Уеллс, Мері Холленд, Тімм Шарп, Патрік Стюарт, Джекі Уівер, Едріан Скарборо, Каран Соні, Кен Уейлер, Моніка Сміт, Романі Малко

Блант говорить 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Блант говорить 1 сезон українською мовою

Герой на ім'я Уолтер працював звичайним теледиктори на території Британії. Хоча його програми мали успіх, він чомусь відбув до Штатів, де вирішив вести нове шоу на одному глухому каналі. Чому він кинув батьківщину, і почав працювати на чужині було неясно, може, вся причина крилася в його амбіціях і сварках з колишнім теленачальства? У новій програмі, яка повинна була виходити в районі 12 ночі, Блант хотів ділитися з телеглядачами порадами, даючи їх з урахуванням свого досвіду.

Він хотів навчити публіку дивитися на життя абсолютно новим поглядом. Але його плани зруйнувалися, тому як новий шеф не дав йому згоду, і обмежив свободу ведучого, який мав купу планів. Через це так і не побачивши виходу ефіру, члени команди Уолтера загрузли в сварках і почали влаштовувати сцени. Також виявилося, що набрана героєм команда не мала того професіоналізму, який був потрібний йому. Крім цього Бланта дошкуляли його екс-дружини, які намагалися ставити йому свої умови. Виявилося, що в одну мить на Уолтера звалилася купа проблем. «Завдяки» обставинам, що склалися герою довелося усувати проблеми, запиваючи їх алкоголем, причому він робив це прямо на робочому місці.

Дивитися онлайн серіал Блант говорить 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Блант говорить 1 сезон
Блант говорить 1 сезон
Блант говорить 1 сезон
Блант говорить 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*