Вовча яма 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Австралія
Час:
01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тоні Тілс, Грег Маклін
В ролях:
Люсі Фрай, Джессіка Тоуві, Джон Джеррет, Флетчер Хамфріс, Деміан Де Монтема, Енді МакФі, Метт Леветт, Едді Бару, Дастін Клер
Формат:
mp4, 3gp

Вовча яма 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вовча яма 1 сезон українською мовою

У серіалі «Вовча яма» йде мова про курорт, який для багатьох відвідувачів став останнім притулком. Як зрозуміло з назви, що іменується дане місце Вовча яма. Тут кожного мандрівника зустрічає чоловік на ім'я Грег Маклін. З першого моменту і подумати не можна, що такий начебто адекватна людина може бути психопатом. У нього нахили маніяка, і він в кожній людині бачить жертву, над якою жадає садистськи розправиться. Подібною діяльністю чоловік займається не один рік.

Після зустрічі з таким персонажем вижити вдається небагатьом, точніше сказати нікому. Єдина людина, яка врятувався від катувань насильника це дівчина на ім'я Єва. Чесно кажучи, стверджувати, що вона залишилася після зустрічі з убивцею психологічно здоровою людиною, не можна. Прийшовши до тями, принаймні фізично, дівчина не змогла повернутися до колишньої життя. Вона вирішила, що покарає свого кривдника. Героїня зробить для нього такі муки, які пережили всі його жертви. Плани дівчата часто перемішуються з її галюцинаціями. Дуже страшно, що героїня розуміє, колишньої життя більше не буде ніколи, для неї залишилося тільки одне що тримає її на землі, це бажання помститися.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Вовча яма 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*