Марс 1 сезон
1 сезон 6 серія
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
~00:47
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Еверардо Ґоут
В ролях:
Ніколас Уіттман, Цогбаатар Бацоріг, Наранцогт Цогцаікхан, Карен Ганьон, Альберто Амман, Том Нгуйєн, Алекс Саракко, Ген Сето, Ката Сарбу, Бен Коттон
Формат:
mp4, 3gp

Марс 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Марс 1 сезон українською мовою

«Марс» передбачає майбутнє космічних подорожей, спонсорованих через суспільно-корпоративне партнерство двох вигаданих організацій: Mars Mission Corporation (MMC), асоціації аерокосмічних корпорацій, створеної в 2022 році, яка створює і обслуговує технологічне обладнання для польоту на Марс, і Міжнародного наукового фонду Марса (IMSF), створеного коаліцією космічних держав для виконання місії на Марс.

Як тільки «Дедал» успішно сяде на Марс, а його команда розіб'є табір, британський фізик-ядерник Леслі Річардсон (Козімо Шоу) поведе за собою команду Другої фази місії по заселенню Червоної планети разом зі своїм чоловіком, всесвітньо відомим експериментальним ботаніком Доктором Полом Річардсоном ( Джон Лайт). Знімальна група провела ретельну роботу по приведенню сценарію у відповідність з реальними науковими даними. Доктор Роберт Браун, аерокосмічний інженер і професор космічних технологій в Технологічним інституті Джорджії, надав експертні консультації з науковими аспектами вигаданої історії. Доктор Мей Джемісон, колишній астронавт НАСА, виступила в ролі космічного радника серіалу, тісно співпрацюючи з акторським складом і допомагаючи їм відточити своїх персонажів.

Що стосується зовнішнього вигляду серіалу, художник-постановник Софі Бечер звернулася до НАСА і SpaceX за допомогою в розробці дизайну «Дедала» і міста Олімпус, першого людського поселення на Марсі. Художник по костюмах Даніела Сьянс провела широке дослідження типів тканин, створених останнім часом, щоб зробити скафандри для захисту астронавтів легшими, сильними, гнучкими і стійкими до радіації. А лауреати премії «Оскар», команда Framestore, яка створила спецефекти для фільму «Гравітація», доповнить серіал останніми візуальними штрихами.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Марс 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Марс 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*