» » Поліція Чикаго 2 сезон
Поліція Чикаго 2 сезон
2 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Марк Тинкер, Нік Гомез, Фред Бернер
В ролях:
Марина Скверчаті, Еліас Котеас, Мелісса Сейджміллер, Ларойс Хоукінс, Джейсон Бех, Патрік Флюгер, Софія Буш, Джессі Лі Соффер, Джон Седа, Арчі Као
Формат:
mp4, 3gp

Поліція Чикаго 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Поліція Чикаго 2 сезон українською мовою

На роботі завжди знайдуться задаваки і ті, кому доведеться терпіти їх повчання. Конфронтаційним табором розгорнулася діяльність копів з драматичного фільму «Поліція Чикаго». Хлопці чесно несуть службу, відпрацьовуючи призначені години в ділянці і на вулицях неспокійного міста. Але всередині департаменту панують свої порядки. Деякі відділи влаштовують один одному перевірки і нещадно жартують над членами «чужий» команди. При виконанні боргу герої часто стикаються з позицією, хто перший встиг - той і веде справу, або перемагає група, що стоїть на щабель вище і користується підтримкою начальства.

Неможливо схвалити такий упереджений підхід. Але хіба посперечаєшся з людьми, в чиїх руках зосереджена основна влада? Ними нерідко припиняється справа, яка може заплямувати репутацію чиновників, завдати відчутної шкоди кар'єрі відомих особистостей. І неважливо, що злочин торкнулося звичайні сім'ї, спраглі торжества справедливості. Національне спокій набагато важливіше індивідуального умиротворення. Є серед поліцейських і такі, хто не сприймає корумпованості і лжесвідчення. Адже професія копа схожа на лікарську діяльність: один невірний крок, і чиєсь життя може бути загублена навіки. Тут або рятуєш, або підставляєш, третього не дано.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Поліція Чикаго 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Поліція Чикаго 2 сезон
Поліція Чикаго 2 сезон
Поліція Чикаго 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*