» » Чорне дзеркало 1 сезон
Чорне дзеркало 1 сезон
1 сезон
Рік:
2011 рік
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Оуен Харріс, Карл Тіббеттс, Отто Баферст
В ролях:
Ленора Крічлоу, Тобі Кеббелл, Джоді Уіттакер, Деніел Калуя, Рорі Кіннер, Донал Глісон, Том Каллен, Джессіка Браун-Фіндлі, Хейлі Етвелл, Деніел Рігбі
Формат:
mp4, 3gp

Чорне дзеркало 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Чорне дзеркало 1 сезон українською мовою

Нестримне бажання людей дістатися до досконалості, привело суспільство на стадію технічного розвитку. Повсюдно створюються електронні пристрої, які керують життям людини. Вже неможливо обійтися без мобільного телефону або планшета. Драматичний серіал «Чорне дзеркало» показано відображення дійсності, яка призводить людей до залежного майбутньому. Модні тенденції в сфері технологічного прогресу диктують населенню нові принципи буття. Це - тотальний контроль, і від нього не втекти і не сховатися. Роботизовані механізми завойовують все більшу популярність.

Їх запрограмований розум дає можливість індивіду витрачати більший потенціал, ніж у нього є з власних ресурсів. Те, що суспільство називає користю, завдає і непоправної шкоди. Діти не можуть жити без комп'ютерних ігор. Революційні винаходи, спрямовані спочатку на спрощення роботи людини, сьогодні є і першорядним розвагою для ребенка.Сюжет серіалу спрямований на пошук істинної користі від створюваного комфорту винахідниками сучасної техніки. У що перетвориться суспільство, коли повністю перейде на стандарти «комп'ютерного» спілкування? Погубить це людський рід, або народиться інша ера з новою расою?

Дивитися онлайн серіал Чорне дзеркало 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Чорне дзеркало 1 сезон
Чорне дзеркало 1 сезон
Чорне дзеркало 1 сезон
Чорне дзеркало 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*