» » Чорне дзеркало 2 сезон
Чорне дзеркало 2 сезон
2 сезон
Рік:
2013 рік
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Оуен Харріс, Карл Тіббеттс, Отто Баферст
В ролях:
Ленора Крічлоу, Тобі Кеббелл, Джоді Уіттакер, Деніел Калуя, Рорі Кіннер, Донал Глісон, Том Каллен, Джессіка Браун-Фіндлі, Хейлі Етвелл, Деніел Рігбі
Формат:
mp4, 3gp

Чорне дзеркало 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Чорне дзеркало 2 сезон українською мовою

Серіал «Чорне дзеркало» в якійсь мірі можна віднести до документальних картин. Тематика фільму намагається торкнутися дуже важливу проблему сучасного світу, яка стосується кожного жителя на землі. Ще пару десятків років назад багато поняття не мали, що таке мобільні телефони. Люди спілкувалися за допомогою листів, зустрічей, ну і дзвінків на домашні телефони. Основним джерелом інформацій, як розважальної, документальної, так і новинний були книги, газети, журнали. Діти не просиджували будинку за комп'ютерними іграми, хоча б тому, що комп'ютерів тоді і не було, а якщо і були, то їх дозволити собі міг далеко не кожен. У дітей було справжнє дитинство, проведене з друзями на вулиці або з батьками на природі.

Але погляньте, як все різко змінилося за останні десять років! Світ став іншим, так само як і сильно змінилося суспільство. Люди стали закритими, нетовариські. Єдине місце, де людина відчуває себе розкуто, це соціальні мережі, де він може викласти і фотографії і поставити в статус то, що наболіло на душі. Ми цілими днями перегортаємо стрічку друзів, щоб дізнатися, кому що сподобалося або хто якою новиною поділився, але лінуємося просто сходити до одного в гості і поговорити по душам. Діти перестали рватися на вулицю, адже чим старше дитина, тим його більше захоплюють комп'ютерні ігри, які часто мають не найбезпечніший сюжет.

Людство тепер ні дня не може прожити без стільникового телефону. Навіть якщо виходячи на роботу виявиться, що забув мобільний вдома, нехай краще запізнишся, але повернешся за пристроєм, без якого не можеш і хвилини. Що стало з людьми? Чому ми так залежимо від смартфонів, комп'ютерів, планшетів, ігрових приставок, всього того, що не тільки витрачає даремно наш час, але і забирає найголовніше-життя. Адже вона пролетить непомітно, а життям треба насолоджуватися, кожною хвилиною, кожною миттю.

Серіал «Чорне дзеркало» торкнувся цієї важливої ​​теми, щоб показати людям, як вони виглядають з боку і що їх чекає в майбутньому. Фільм включає в себе кілька історій з абсолютно не пов'язаними між собою героями, але загальною тематикою, в якій кожен дізнається своє життя.

Фільми 2013 онлайн

Дивитися онлайн серіал Чорне дзеркало 2 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Чорне дзеркало 2 сезон
Чорне дзеркало 2 сезон
Чорне дзеркало 2 сезон
Чорне дзеркало 2 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*