Рубіж 1 сезон
1 сезон 6 серія
Рік:
Країна:
Канада
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Бред Пейтон, Джон Ватчер, Келлі Макін
В ролях:
Бріенн Хілл, Вільям Белло, Пол Івен Вілсон, Пол Фото, Майкл Патрік, Крістіан МакКей, Еван Йоніка, Діана Бентлі

Рубіж 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Рубіж 1 сезон українською мовою

У 1670 році відразу ж після свого заснування «Компанія Гудзонової затоки» отримала від правлячого в той час англійського ченця Карла II щедрий дар у вигляді земель, розташованих на великій території, прилеглої до Гудзонової затоки, де протягом тисячі років панували корінні племена. Ця підконтрольна британській компанії територія згодом отримала назву «Земля Руперта».

Протягом довгих років англійцям вдавалося утримувати пануючу монополію з торгівлі хутром. Але до кінця XVIII століття торгові компанії з Франції, Америки та Шотландії своїм діями стали погрожувати британським монополістам, що призвело до неймовірно жорсткими кривавими протистояння за владу в регіоні.

У центрі сюжету опиняється молодий ірландський хлопчина на ім'я Майкл Сміт, який, намагаючись пограбувати судно, що належить впливовому лорду Бентон, потрапляє в непросту ситуацію. Але, зумівши в потрібний час проявити себе, хлопець робить враження на англійського лорда, після чого той не тільки зберігає зухвалому хлопчику життя, а й пропонує співпрацю. Так наш герой виявляється втягнутий в жорстоку і неймовірно небезпечну боротьбу за багатство і влада.

Дивитися онлайн серіал Рубіж 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Рубіж 1 сезон
Рубіж 1 сезон
Рубіж 1 сезон
Рубіж 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*