» » Чорний список 4 сезон
Чорний список 4 сезон
4 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл В. Уоткінс, Стівен А. Еделсон, Карен Гавіола
В ролях:
Парміндер К. Награ, Діего Клаттенхофф, Сьюзан Бломмарт, Меган Бун, Джеймс Спейдер, Алан Алда, Гаррі Дж. Ленникс, Райан Ігголд, Хішам Тафік, Амір Арісон
Формат:
mp4, 3gp

Чорний список 4 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Чорний список 4 сезон українською мовою

Злочинець, якого активно і довго шукають федерали, здобув славу невловимого, і ним є хтось Реймонд Реддінгтон. Це його повне і офіційне ім'я, а в кримінальному світі його називають Редом. Всіх злочинів і злочинів цієї людини просто не перелічити, його «послужний» список дуже великий. Якщо охарактеризувати його рід діяльності одним словом, то це буде слово «шпигунство». Він дуже хороший шпигун, адже має дуже гідну підготовку, а все через те, що колись в колишні часи він сам був агентом ФБР. Тому його так важко вирахувати і зловити, адже він знає всі секрети і методи роботи агентства, сам це свого часу проходив. Але його гнучкий розум дозволив йому виробити свою схему роботи, дуже хитру і мудру.

Користуючись нею, він успішно здійснює свої операції по шпигунству і завжди ховається з уваги. Якщо говорити про останній, буде точніше сказати не так, адже на вигляд він взагалі намагається не показуватися, використовуючи дуже вдалу маскування або прикриття. До того ж, маючи відмінний аналітичний розум, він вміє прораховувати ходи супротивника наперед, передбачаючи можливі дії, способи захисту і відходу. І раптом він робить непередбачений ніким хід - сам приходить в ФБР, пропонуючи величезну базу даних про низку злочинних організацій. Він намагається за цю інформацію повернутися назад в ФБР.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Чорний список 4 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Чорний список 4 сезон
Чорний список 4 сезон
Чорний список 4 сезон
Чорний список 4 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
Evolution
Відвідувачі
Дуже класно, чудовий сайт
22 жовтня 2017 05:08
1