» » Герої: Відродження 1 сезон
Герої: Відродження 1 сезон
1 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лариса Кондрацька, Аллан Аркуш, Грег Біман
В ролях:
Даніка Ярош, Гетлін Грін, Генрі Жебровський, Закарі Лева, Роббі Кей, Райан Гузман, Джудіт Шеконі, Кікі Сукедзане, Джек Коулман, Ріа Кілстедт
Формат:
mp4, 3gp

Герої: Відродження 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Герої: Відродження 1 сезон українською мовою

Так в суворого життя відбувається, що в певний період життя щось руйнується, але натомість несподівано щось народжується. Людина аналізує і приходить до такого висновку, що з непередбачуваною долею сперечатися не варто, потрібно приймати все, як є і по максимуму використовувати унікальні можливості. Групу людей об'єднала життя, так як вони помітили, що тепер володіють надможливостями. Поліцейський, який перебуває у відставці, несподівано починає розуміти, що чує думки оточуючих. Він повинен перевірити це в справі і знаходить злощасного вбивцю, за яким довгий час йде полювання. Миле дитя, зовсім юна школярка почала помічати, що фізичні травми не приносять їй болю. Хлопець здатний зупинити час своєї силою думки. Волелюбний художник на своєму полотні зображує майбутнє. Це все дивно, більше того, дуже небезпечно.

Якщо не взяти під жорсткий контроль свої емоції можна нашкодити не тільки собі, а й доставити незручності оточуючим людям. Таку організацію назвали «Ево» і відкрили на надлюдей справжнє полювання. Але вони взяли за правило об'єднати свої ідеї, тим самим довести людям, що вони можуть на благо реалізувати унікальні здібності і готові допомогти світу, який знаходиться на межі прірви. Тепер вони почнуть геройствувати і в ту ж мить рятувати свої життя від тих, хто хоче по-особливому використовувати їх здатності в темних справах.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн серіал Герої: Відродження 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Герої: Відродження 1 сезон
Герої: Відродження 1 сезон
Герої: Відродження 1 сезон
Герої: Відродження 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*