Жах 1 сезон
1 сезон 10 серія
Рік:
Країна:
Час:
22 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Майкл А. Алловіц, Хезер Каппіелло, Тоні Соломонс
В ролях:
Адам Хікс, Меган Рінк, Хейес Грайр, Тайлер Вайснер, Чад Коллінз, Ліза Коші, Лео Ховард, Мелвін Грегг, Ейслін Пол, Мері Метілін Маусер

Жах 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Жах 1 сезон українською мовою

Оглушливий вибух десь неподалік сполохав всю округу. Втекти подалі від передбачуваного місця аварії поспішили і школярі одного з навчальних закладів провінції. З тренером з футболу вони знаходять єдине застаріле будівлю, де можна перечекати незрозумілі наслідки хімічної катастрофи. Хлопці сподіваються, що ця трагедія не торкнеться їх особисто, тому як раніше виникали чутки про виробництво якогось забороненого експериментального зброї в межах міста. Хто і навіщо ставив ці досліди? Чи є зв'язок між плітками і недавнім вибухом? Ніхто не здатний відповісти на ці питання більше, ніж дозволяють необгрунтовані припущення. Чи можна вірити завзятим базікам, які мають звичку прикрашати моторошні історії, перетворюючи їх в чергову страшилку.

Однак що робити, якщо частина цього вимислу набуває рис реальності ... Учні вже не такі оптимістичні, та й викладач слабо вірить, що їх хтось врятує. Тепер кожен член мимовільного спільноти відповідає за себе сам. Адже невідомо, що чекає героїв за стінами покинутого бомбосховища, службовця їм тимчасової перегородкою від похмурих наслідків жахливих катаклізмів поза укриття.

Дивитися онлайн серіал Жах 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*