» » Кайф з доставкою 1 сезон
Кайф з доставкою 1 сезон
1 сезон
Рік:
2012 рік
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Катя Блікфелд, Бен Сінклер, Сара Войлет-Блайс
В ролях:
Джемі Саймон, Кріс Роберті, Майкл Сиріл Крейтон, Бренна Палугі, Грета Лі, Ейвері Монс, Бен Сінклер, Моллі Кнефель, Хелен Йорк, Кендес Такстон
Формат:
mp4, 3gp

Кайф з доставкою 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Кайф з доставкою 1 сезон українською мовою

Нью-Йорк місто контрастів, людей, які не визнають стереотипи. Серіал «Кайф з доставкою» (2012), розповідає історії мешкають у Великому яблуці фріків, представників нетрадиційних орієнтацій і просто терпів на різні фобії людей. Знайомить з усілякими «рушити» персонажами звичайний безіменний наркокур'єр. Всі персонажі називають його «Хлопець», «Друг», але ніяк на ім'я, та й не годиться клієнтам знати зайвого в цілях безпеки. Отримуючи замовлення по телефону, Хлопець як справжній кур'єр, начепивши рюкзачок з товаром, застрибує на велосипед і поспішає доставити замовлення.

Однак в серіалі приділяється час не наркокур'єру, головними дійовими особами стають саме фріки і інші нестандартні люди Нью-Йорка. Так, перше замовлення призводить героя в квартиру з дивними громилами, які маючи готівку, при цьому розплачуються величезним склянкою монет. Далі веселіше глядачі стануть свідками кількох днів з життя гея наркомана Макса, який живе під гнітом дівчата лесбіянки. У штатах Марихуану розглядають, як засіб лікування і хоча вона офіційно заборонена, багато людей намагаються вирішити душевні проблеми саме за допомогою косячка. Так, парочка одержима кінцем світу, готуючи запаси на випадок апокаліпсису, звертається до героя з проханням продати цілий фунт марихуани.

Дивитися онлайн серіал Кайф з доставкою 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*