» » Стрелок (2016) 1 сезон
Стрелок (2016) 1 сезон
1 сезон 10 серія
Рік:
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Саймон Селлан Джоунс
В ролях:
Донзалі Абернаті, Синтія Адда-Робінсон, Брайан Ібсен, Анжеліка Кенні, Олександр Бейтман, Омар Еппс, Райан Філіп, Шантель Ван Сантен, Шон Майкл, Лексі Колкер

Стрелок (2016) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Стрелок (2016) 1 сезон українською мовою

Снайпер Суеггер досить досвідчений у військово-політичних справах, щоб з першого слова розкусити готується змова і власну роль маріонетки в цій справі. Боб багато років прослужив у морській піхоті, володіє завидними талантами і досягненнями, має всі дані, щоб бути залученими в державні завдання надсекретного характеру. Звичайно, ніхто не засумнівається в тому, якими послугами колишнього бійця елітного підрозділу скористалися чиновники, коли світ підірвуть новини про смерть чинного президента від рук невідомої особи.

Підозри впадуть на близьке оточення і тих, хто останнім часом мав доступ до покоїв керівника країни. Щоб уникнути підстави у Боба є пару діб для виявлення справжнього кілера, знешкодження його і взяття ситуації під особистий контроль. Завдання ускладнюється тим, що організатори політичного перевороту переслідують Суеггера, здатного розбудувати їх ретельно продумані плани. Хлопець зуміє постояти за себе, але він не впевнений, що його конспірація виявиться не затяжною і у нього з'явиться час відстежити рух того, хто повинен застигнути президента зненацька і пустити йому кулю в серце, не дивлячись на значну охорону поруч з впливовою персоною.

Дивитися онлайн серіал Стрелок (2016) 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
 • Трейлер
Стрелок (2016) 1 сезон
Стрелок (2016) 1 сезон
Стрелок (2016) 1 сезон
Стрелок (2016) 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*