» » Мистер Хутен и Леди Александра 2016
Мистер Хутен и Леди Александра 2016
1 сезон
Рік:
Час:
46 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джастін Молотніков, Деніел О'Хара, Колін Тіг
В ролях:
Хені Босман, Джейн Сеймур, Джонатан Бейлі, Кірстон Верейнг, Стевель Марк, Офелія Ловібонд, Майкл Лендіс, Шон Паркес, Джессіка Хайнс

Мистер Хутен и Леди Александра 2016 дивитися онлайн

Опис серіалу Мистер Хутен и Леди Александра 2016 українською мовою

Олександра Діана Елізабет Лінда-Паркер - справжня леді, спрагла нескінченних мандрівок і подорожей по світу, але замість цього життя змушує її сидіти в нудному кабінеті музею і складати бюджет на найближчий період, грунтуючись на прогнозах рентабельності. В один прекрасний момент терпінню нашої героїні приходить кінець, і на одному із зібрань дівчина голосно заявляє, що в зв'язку з майбутньою виставкою, де будуть присутні члени королівської сім'ї, вона хотіла б відправитися в самі нетрі амазонських джунглів, щоб відшукати там останню стоянку видатного британського мандрівника Персі Фосетта.

Свого часу відважний мандрівник відправився туди на пошуки золотого міста, так званої головної мети «Z», але так і не повернувся. Мотивуючи свої слова тим, що їй вдасться завершити розпочате Фосетт справу і відшукати стародавні артефакти, з яких можна буде скласти унікальну композицію, здатну вразити таких значущих для майбутнього фінансування гостей, наша героїня переконує членів ради дати їй єдиний, але такий необхідний шанс.

Здавалося б, що може піти не так? Але лише через три тижні Олександра була вже в самій глушині амазонських джунглів у вельми негостинної компанії аборигенів з племені Хіруті. Ось так би й закінчилося недовгу подорож спраглої великих відкриттів красуні, якби через безглузду випадковість поруч з нею не виявився шахраюватий шукач пригод.

Дивитися онлайн серіал Мистер Хутен и Леди Александра 2016 всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Зеркало
Мистер Хутен и Леди Александра 2016
Мистер Хутен и Леди Александра 2016
Мистер Хутен и Леди Александра 2016
Мистер Хутен и Леди Александра 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]