Ранчо 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Час:
30 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Трейнер
В ролях:
Денні Мастерсон, Еліша Катберт, Дебра Уінгер, Сем Елліотт, Брет Харрісон, Мегіно Прайс, Беррі Корбін, Ештон Кутчер, Келлі Госс, Грейді Лі Річмонд

Ранчо 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Ранчо 1 сезон українською мовою

Тридцятичотирирічний Кольт Беннет після проваленої кар'єри американського футболіста, яку хлопець відправився будувати в Канаду, але так і не досяг нічого, залишившись посереднім гравцем напівпрофесійної ліги, повертається додому в Колорадо, де в невеликому поселенні Гаррісон розташоване сімейне ранчо. Як і в старі добрі часи, батько скептично сприймає повернення «блудного» сина, з яким вони перестали жити із тих пір, як хлопець з відзнакою закінчив коледж, після чого кожна поява Кольта в рідних стінах приносило старому лише одні неприємності.

На відміну від батька, старший брат Джеймсон завжди був радий нечастим появам недолугого бовдура, так як з одного боку йому завжди було цікаво спостерігати за постійними словесними суперечками батька і молодшого брата, а з іншого боку - в особі Кольта він отримував компаньйона, з яким інший раз можна було випити пивка чи чогось міцнішого. Але в цей раз, незважаючи на побоювання старого, який чекає від нього якогось підступу, Кольт залишається тут надовго, так як проби в місцеву футбольну команду, через які хлопець сюди приїхав, він благополучно завалює. І тепер, не маючи грошей і зовсім не знаючи, що йому робити, наш герой змушений деякий час пожити вдома, допомагаючи батькові і старшому братові вести сімейний бізнес.

Дивитися онлайн серіал Ранчо 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
 • Зеркало
 • Трейлер
Ранчо 1 сезон
Ранчо 1 сезон
Ранчо 1 сезон
Ранчо 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*