Тиран 3 сезон
3 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
60 хв. / 01:00
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Гвінет Хердер-Пейтон, Майкл Леманн, Пітер Уеллер
В ролях:
Адам Рейнер, Дженніфер Фінніган, Олександр Карім, Меліа Крейлінг, Ашраф Бархом, Енн Вінтерс, Моран Атіас, Cameron Gharaee, Еліс Крайдж, Ной Сільвер
Формат:
mp4, 3gp

Тиран 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Тиран 3 сезон українською мовою

У серіалі події проходять на території Близького Сходу. Саме в цій місцевості завжди проходять війни або ж збройні конфлікти. Ці події не прикрашають ані населення, ані самих політичних діячів, які призводять громадян до таких розглядів. У будь-який час існує диктатор, який і стає однією зі сторін конфліктів. Протягом декількох років місцевий диктатор Бассам проводив військові дії на землі своїх предків. Його син виріс і після закінчення двадцяти років вирішив відправитися у вільне плавання.

Його приваблювала спокійна життя, в якій ніхто не знає його батька, його самого і всього, що відбувалося в житті цих людей. Оселився хлопець в невеликому містечку Америки. Його життя почало стрімко розвиватися. Він став прекрасним батьком і чоловіком. Баррі почав працювати і добре заробляти. Життя стало набагато щасливіше і простіше. Простий хлопчик, що став чоловіком не згадувати страшних моментів минулого. Але в сіу життєвих обставин історія повертається і він знову опиняється на рідній землі. Як чоловік проведе час в настільки важких умовах і чи зможе він пробачити батька за скоєне!? Він намагається, але не може ніяк впоратися з емоціями.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Тиран 3 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Тиран 3 сезон
Тиран 3 сезон
Тиран 3 сезон
Тиран 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*