Мандрівники 1 сезон
1 сезон
Рік:
2016 рік
Країна:
Канада
Час:
44 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Енді Микита, Мартін Вуд, Вільям Варінг
В ролях:
Леа Кейрнс, Патрік Гілмор, Вільям МакДональд, Рейлі Долмен, Джаред Абрахамсон, МакКензі Портер, Дженніфер Спенс, Неста Купер, Дж. Алекс Брінсон, Ерік МакКормак
Формат:
mp4, 3gp

Мандрівники 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Мандрівники 1 сезон українською мовою

Людство майбутнього вирішує подбати про своїх предків і запобігти прийдешню катастрофу. З цією метою створюється формула, здатна переміщати свідомості окремих індивідів в минуле - на сотні років назад. Люди не повинні пізнати велику біду через неуцтво нащадків і суперечливих обставин. Якщо жахливий апокаліпсис можна уникнути, варто спробувати зробити це через призму подорожей в двадцять перше століття. За відповідальну місію беруться кілька людей, які відчувають серйозну потребу в зміні ходу реальності.

Вони розуміють, що подібний вплив на історію не залишиться непоміченим, витрата наявних ресурсів здатний негативно вплинути на майбутнє, звідки бере початок неминучий процес втручання в життя прапрадідів. Чи вдасться експеримент? І наскільки ймовірним є його блискучого виконання або фатального провалу? З'являється незліченна кількість питань, на які можуть відповісти тільки ті, хто опиниться серед процвітаючої раси людей, і власноруч буде вершити хід вирішальних подій. Для цієї експедиції буде потрібно участь витривалих і кмітливих членів екіпажу, які зможуть відповісти перед керівництвом в разі невдалого завершення дослідів.

Фільми 2016 онлайн

Дивитися онлайн серіал Мандрівники 1 сезон всі серії підряд безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*