» » Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон
Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон
3 сезон
Рік:
2011 рік
Країна:
Час:
43 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тоні Уормбі, Терренс О'Хара, Денніс Сміт
В ролях:
Рені Феліс Сміт, ЕлЕл Кул Джей, Барретт Фоа, Кріс О'Доннелл, Адам Ямал Крейг, Ерік Крістіан Олсен, Мігель Феррер, Пітер Кембор, Лінда Хант, Даніела Руа
Формат:
mp4, 3gp

Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон українською мовою

Після того, як Хетті звільнилася з відділу, і розкрилася правда про причетність Ланг до минулого Каллена, команда NCIS вирушила на пошуки колишньої начальниці. Прибувши в Румунію по сліду Гетті, агенти виходять на сімейство Комеск - місцевих кримінальних авторитетів. Глава мафіозної сімейки - безжалісна Алекса - вступає в протиборство з Ланг. Повернувшись до Каліфорнії, герої кримінальної теледрами «Морська поліція: Лос-Анджелес» (3 сезон) продовжують працювати під керівництвом нового боса - заступника Хетті Лорен Хантер. На цей раз команді NCIS належить співробітництво з АНБ заради піймання кібер-злочинця і безпеки Міноборони, впровадження в групу торговців людьми, пошук експериментального електронного пристрою, розслідування перестрілки у в'єтнамського посольства, а також запобігання загрози національного масштабу. Тим часом в структурі відділу намічаються зміни: Хантер віддає наказ помінятися напарниками.

Працюючи під прикриттям в якості сімейної пари, Джі і Кенси виходять на слід «сплячого» агента. Однак головним лиходієм нового сезону стає таємничий «Хамелеон» - невловимий шпигун, який улаштував смертельну гру з командою морської поліції. Після вбивства шпигуном двох співробітників управління, справу Хамелеон стає особистим для агентів. А між тим Джі зближується з повернулася на посаду Гетті, щоб з'ясувати подробиці про своє минуле, що відправився в Судан Сем зав'язує відносини з сестрою підозрюваного, а в відділі з'являється поповнення - пес по кличці Монті стає новим членом команди.

Дивитися онлайн серіал Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон всі серії підряд безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон
Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон
Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон
Морська поліція: Лос Анджелес 3 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*