Імла (2017) 1 сезон
1 сезон
Рік:
Країна:
Режисер:
Адам Бернштейн, Крістіан Торп, Т.Дж. Скотт
В ролях:
Алісса Сазерленд, Окезі Морро, Девід Вм. Марш, Гас Бірн, Грег Ованессян, Люк Косгров, Дарсі Ліндсон, Лола Фленері, Олександра Ордоліс, Морган Спектор

Імла (2017) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Імла (2017) 1 сезон українською мовою

У місті пройшов ураган і всі будинки сильно постраждали. Були вибиті вікна, повалені дерева, пошкоджені дахи. Багато в цей день не вийшли на роботу, а поїхали в супермаркет, закуповуватися будматеріалами для ремонту будинків. Містер Дрейтон з сином і сусідом поїхали в центр, по дорозі їм зустрічалися вантажівки наповненими військовими загонами. В універмазі зібралося багато народу, були великі черги. Раптом завила сирена. Місто накрив таємничий туман. Один вирішив виїхати на машині, коли він вибіг з ним сталося щось страшне, він сильно кричав. Потім стався сильний землетрус.

Один старий висловив припущення, що це вибухнув хімічний завод, звідти і туман. В універмазі почалася паніка, а потім і щосили вирубався світло. Кілька чоловіків і Дрейтон пішли в підсобне приміщення включати резервний генератор. Щоб його включити, потрібно було відкрити ворота і вийти назовні в туман. Зголосився молодий хлопець, коли ворота були трохи відхилені, зовні вповзли величезні щупальця, які вбили хлопця, але генератор запустити вдалося. Сидячи під замком і висуваючи різні припущення про те, що відбувається люди почали панікувати, серед них навіть знайшлася релігійна фанатичка, яка всім твердила, що це апокаліпсис. Люди не знали, що їм робити, їм залишалося тільки чекати і сподіватися, що військові прийдуть на допомогу, а туман розсіється.

Дивитися онлайн трейлер серіалу Імла (2017) 1 сезон українською

Всі сезони:
  • 1 сезон
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*