» » За розрахунком (2017) 1 сезон
За розрахунком (2017) 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Джонас Пейт, Елізабет Аллен, Керол Бенкер
В ролях:
Лекса Дойг, Кайл Тієї, Кайл Райдаут, Отем Ризер, Джош Хендерсон, Майкл Вартан, Карра Паттерсон, Кортні Пейдж, Крістін Євангеліста, Кетрін Ізабель
Формат:
mp4, 3gp

За розрахунком (2017) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу За розрахунком (2017) 1 сезон українською мовою

В основу гостросюжетного фільму покладена історія актриси, яка мріє зайняти своє місце в світі кіноіндустрії, гідне її таланту і артистичним здібностям. Нескінченне поневіряння від одних кінопроб до інших, обтяжлива і в більшості випадків марна, на жаль, призвели молоду жінку до вельми невтішного висновку про те, що всі її захоплені мрії і юнацька впевненість в тому, що талант завжди проб'є собі дорогу до успіху, насправді виявилися далекі від реальності. Все було складно, але головна героїня була готова на будь-які жертви, аби її талант отримав заслужене визнання, і вона стала б відомою кінодівою.

Для досягнення мети гарні всі засоби, якщо вони не йдуть врозріз з власними моральними принципами, якими будь-яка людина керується в своєму житті. Адже часто після порушення тих «канонів», на які спирався людина протягом всього свого життя, може призвести до незворотних наслідків, виправити які буде неможливо. Найчастіше результат таких відхилень воістину катастрофічний, і отримане «завдяки» їм зовсім не схоже на те, чого так хотілося. Заручитися знайомством і підтримкою якогось високопоставленого особи, потрібні зв'язки якого можуть допомогти молодій актрисі отримати головну роль в новому кінопроекті - один з дієвих способів стати популярною. Головна героїня була впевнена в цьому, щодня спостерігаючи, як потрібні зв'язки допомагають дівчатам, у яких досить низькі акторські здібності, а то і зовсім їх немає. Вона не переоцінювала себе, а була впевнена в своєму таланті. Одного разу під час проб з відомим і успішним актором, героїня помітила, що продюсер нового фільму явно зацікавився нею. Респектабельний чоловік, який погодився вкласти кошти в новий проект, який обіцяє стати блокбастером, був фінансовим магнатом, главою великої корпорації, де ворушилися величезні гроші.

Жінці був приємний інтерес такого чоловіка, і вона вирішила використовувати весь свій шарм і чарівність, щоб ще більше сподобатися новому знайомому. Вона погоджується на побачення з ним в більш особистої обстановці, намагаючись відігнати від себе думки про те, що робить все це тільки заради кінокар'єри. Сказати по правді, власник корпорації подобається їй, але вона не хоче обманювати себе якимись надіями на спільне майбутнє, розуміючи, що їх зв'язок просто черговий каприз багача, а сама вона красивий аксесуар, з яким не соромно показатися в вищому суспільстві. Представляючи собі свій оглушливий успіх, до якого тепер рукою подати, вона сміливо йде на побачення, відкинувши геть свої сумніви, не підозрюючи, чим насправді обернеться її рішення.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер серіалу За розрахунком (2017) 1 сезон українською

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*