Німий (2017) 1 сезон
1 сезон
Рік:
2017 рік
Режисер:
Дункан Джонс
В ролях:
Флоренс Касумба, Олександр Скарсгард, Сем Рокуелл, Олександр Яссін, Ноель Кларк, Деніел Фазерс, Пол Радд, Джастін Теру, Гілберт Овуор, Лівія Маттес
Формат:
mp4, 3gp

Німий (2017) 1 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Німий (2017) 1 сезон українською мовою

Німий - науково-фантастична драма і бойовик. Головним героєм фільму є людина на ім'я Лео. У далекому дитинстві Лео потрапив в аварію, в результаті отриманих травм фізичних і психологічних, він втратив здатність розмовляти, і став німим. А крім того, Лео був членом громади амішів - релігійного руху, яке є однією з різновидів протестантизму. Прихильників цієї доктрини відрізняє крайня простота життя, а головне вони абсолютно відмовляються від сучасних технологічних пристроїв і зручностей, включаючи сучасний засоби зв'язку, наприклад такі, як комп'ютер або мобільний телефон. І хоча Лео давно покинув громаду, він продовжує слідувати правилам життя, які засвоїв в ній з дитинства.

Основна дія "Німого" розгортається в Берліні, в 2046 році, а значить не в такому вже далекому майбутньому - через тридцять років, рахуючи від справжнього моменту. Вже дорослий Лео працює барменом в одному з нічних барів досить похмурого Берліна. Цей бар належить представникам російської мафії. В цьому ж закладі працює офіціанткою афганська дівчина на ім'я Надіра, в яку Лео закохується. Лео, хоча і німий, але дуже емоційний і запальний, і може в разі потреби пустити в хід свої кулаки, яким володіє цілком професійно. І ось одним страшним днем ​​Надіра чомусь не з'являється на роботі. Зрозумівши, що дівчина зникла безслідно, Лео вирішує, у що б то не стало розшукати свою кохану, природно, застосовуючи при цьому свої бійцівські можливості.

Тим часом у серіалі Німий (2017) онлайн розгортається паралельна сюжетна лінія. Якийсь лікар, якого звуть досить дивно Кактусом Біллом, працює на тих же російських негідників, які є власниками бра Лео. Цей самий Кактус дуже хоче поїхати з Берліна разом зі своєю дочкою, проте російські ніяк не віддають йому необхідні для цього документи, які вони давно обіцяли йому зробити. Кактусу допомагає, чим може, його товариш по службі на ім'я Дак, при чому, цей Дак є педофілом. Ця паралельна історія, безумовно пов'язана зі зникненням Надир, і Кактус, безумовно володіє якоюсь інформацією, щодо того, де зараз знаходиться дівчина.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер серіалу Німий (2017) 1 сезон українською

Всі сезони:
 • 1 сезон
 • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*