Бестія 3 сезон
3 сезон
Рік:
2015 рік
Країна:
США, Канада
Режисер:
Лариса Кондрацька, Джерімайя С. Чечік, Клемент Вірго
В ролях:
Серджо Ді Зіо, Джошуа Сасс, Річард Шифф, Меттью Бірд, Тенді Ньютон, Коул Хаузер, Дерек Люк, Сара Картер, Мартон Чокаш, Сара Джеффрі
Формат:
mp4, 3gp

Бестія 3 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Бестія 3 сезон українською мовою

Робота будь-якого поліцейського завжди пов'язана з ризиком для його життя. Але іноді, смертельна небезпека загрожує рідним і близьким поліцейських. Головна героїня серіалу "Бестія" - молода жінка на ім'я Грейс, яка працює під прикриттям в одному з спецвідділів поліції США. ЇЇ маленький син стає жертвою випадкової кулі, яка наздоганяє його під час однієї з гангстерських перестрілок. Грейс убита горем і не може пробачити собі втрати улюбленої дитини.

Відтепер вона стає на шлях помсти, вважаючи що тільки так можна спокутувати власну провину за смерть сина. Щоб знайти вбивць, Грейс відправляється до одного з найвпливовіших авторитетів кримінального світу - гангстерові Джиммі. Однак, це небезпечне знайомство не проходить для обуреної поліцейської просто так. Тепер вона змушена сама надати Джиммі одну послугу, щоб залишитися в живих. Тим часом, Грейс отримує відомості про те, що в поліції працює зрадник. Її професійний обов'язок змушує знайти і знешкодити цього співробітника, що працює на мафію.

Фільми 2015 онлайн

Дивитися онлайн трейлер серіалу Бестія 3 сезон українською

Всі сезони:
  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*