» » Вольтрон: Легендарний захисник 2 сезон
Вольтрон: Легендарний захисник 2 сезон
2 сезон
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
23 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стів Ан, Евгін Лі, Кріс Палмер
В ролях:
Джошуа Кітон, Сонні Дей, Стівен Ян, Емілі Айден, Робін Аткін Даунс, Тайлер Лабінов, Джеремі Шеда, Бекс Тейлор-Клаус, Різ Дербі, Скотт Вулф
Формат:
mp4, 3gp

Вольтрон: Легендарний захисник 2 сезон дивитися онлайн

Опис серіалу Вольтрон: Легендарний захисник 2 сезон українською мовою

Шанувальники мультсеріалу "Вольтрон: Захисник Всесвіту 2 сезон 2017" повинні бути раді, тому що творці проекту продовжили його. Історія почалася на планеті Арус, на якій був створений легендарний захисник, вчені створили його, щоб оберігати планету ще дуже давно. Не одноразово незламного робота намагалися здолати противники, а особливо мріяв розправитися з ним король темної планети, проте велетень давав відсіч, ніж тільки розпалював ненависть відокремленої планети, а коли королю Заркон на допомогу прийшла відьма гагари, то Вольтрон опинився в небезпеці. Не те щоб вона його вбила, але її потужний заряд розколов робота на п'ять частин, які стали левами і впали в сплячку.

Минуло багато років і нашим вченим стало відомо про загрозу захоплення АРУС, тоді з Землі вирішено було послати пілотів, яким була доручена найважливіша місія, знайти всі частини Вольтрона і привести в дію. Насправді кожна частина Вольтрона, володіла особливими здібностями, чорний, червоний, зелений, блакитний і жовтий леви, могли не тільки кожен по-своєму трансформуватися, але і мали свої імена пілотованих ними хлопців. Головою була Алура, принцеса з АРУС, права рука Ланс, ліва рука Піджен, права нога Свен, ліва нога Ханк. Іноді, в залежності від виниклих обставин пілоти змінювалися, але завжди мета була одна, врятувати Всесвіт від принца чорної планети і його роботозверей, з яким Вольтрона належить не раз битися. Новий сезон несе нашим героям нові завдання і бої, незважаючи на всі перешкоди вони будуть пускатися в будь-який складний шлях назустріч новим звершенням.

Фільми 2017 які вже вийшли

Мультік Вольтрон: Легендарний захисник 2 сезон дивитися онлайн безплатно

Всі сезони:
  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*